GN 32/2018 Archiwum

Doceniony świdniczanin

W poniedziałek Prezydent RP Andrzej Duda wręczył akt powołania do składu NRR dr hab. Markowi Kośnemu.

W obecności Sekretarza Stanu Pawła Muchy oraz koordynatora sekcji polityki społecznej i rodziny dr. hab. Marka Rymszy, Prezydent RP wręczył akt powołania do składu Narodowej Rady Rozwoju Markowi Kośnemu.

Ten profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu jest mieszkańcem Pszenna pod Świdnicą. W swojej naukowej pracy zajmuje się problematyką opodatkowania rodzin i ich sytuacją ekonomiczną.

Od 2014 r. jest również członkiem Zespołu Ekspertów Związku Dużych Rodzin Trzy Plus, a od 2015 r. Wrocławskiej Rady ds. Rodziny. Ponadto należy także do Society for the Study of Economic Inequality (ECINEQ), Society for Economic Measurement (SEM) oraz Polskiego Towarzystwa Statystycznego.

Jest autorem wielu publikacji naukowych i raportu dotyczącego różnic majątkowych, stworzonego na zlecenie Komisji Europejskiej. W diecezji świdnickiej udziela się natomiast we wspólnocie Domowego Kościoła.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma