Nowy numer 21/2018 Archiwum

24 godziny dla Pana w Wałbrzychu

W tym roku do papieskiej inicjatywy modlitewnej włączyło się także Sanktuarium Relikwii Drzewa Krzyża Świętego na wałbrzyskim Podzamczu.

Papieska inicjatywa dotyczy przeprowadzenia w całym kościele nabożeństwa „24 godziny dla Pana”, podczas którego trwa całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

W tym roku do modlitewnego trwania przed Jezusem Eucharystycznym włączył się także Wałbrzych.

Podobnie jak w Świdnicy, w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Wałbrzychu (ul. Jana Pawła II 1) adorację rozpoczęto 24 marca Mszą św. o 18.00.

W czasie kolejnych 24 godzin poszczególne parafie z dekanatu Wałbrzych Północ przybywają do świątyni, aby wspólnie uczestniczyć w adoracji przed Najświętszym Sakramentem. Do modlitwy zaproszeni są jednak wszyscy Wałbrzyszanie.

Adoracja zakończy się dziś o 18.00.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma