Nowy numer 41/2018 Archiwum

Prawdziwi znawcy Biblii

Po eliminacjach diecezjalnych przyszedł czas na ogólnopolskie starcie. I tu również chłopaki byli w czołówce, a jeden z nich o włos nie został zwycięzcą.

W miniony weekend w Wyższym Seminarium Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej odbyła się 24. edycja Ogólnopolskiego Konkursu Biblijnego dla ministrantów i lektorów.

Naszą diecezje reprezentowali Wojciech Wiewióra i Jakub Karmelita z parafii św. Michała Archanioła w Bystrzycy Kłodzkiej oraz Filip Bieleniewicz i Jan Rudnicki z parafii Chrystusa Króla w Dzierżoniowie.

Zakres materiału obejmował Ewangelię i Listy autorstwa św. Jana oraz Apokalipsę.

Nasza reprezentacja zajęła 7. miejsce w klasyfikacji zespołowej. Udało się również Wojciechowi Wiewiórze zostać wicemistrzem w skali  Polski zajmując 2. miejsce w grupie starszej klasyfikacji indywidualnej.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy