Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Wydział katechetyczny podsumowuje rok

W auli kurialnej spotkali się 14 czerwca Dekanalni Animatorzy Katechezy, by wraz z Wydziałem Katechetycznym podsumować miniony czas i zaplanować najbliższy.

Dwa razy w roku odbywa się spotkanie przedstawicieli katechetów z całej diecezji. Celem tych spotkań jest szybkie przekazanie informacji wszystkim nauczycielom religii i koordynacja wspólnych działań.

Tym razem wśród bieżących spraw ks. Marek Korgul zwrócił uwagę na wakacyjne rekolekcje dla katechetów, które mają się odbyć w Polanicy-Zdrój w dniach 27-29 czerwca 2017 r., zbliżające się wybory nowych dekanalnych animatorów, trwający wciąż Rok Jadwiżański i potrzebę wplecenia go w rok katechetyczny, jak również mający się odbyć we wrześniu VII Tydzień Wychowania pod hasłem "Maryja wychowawczynią pokoleń". 

Podjęto także temat wakatów w niektórych szkołach na stanowisku katechety, jak również inne problemy lokalnych środowisk dotyczących katechizacji.  

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma