Nowy numer 46/2018 Archiwum

Motorem za św. Krzysztofem

Już dziś do Marcinowic po raz drugi - z okazji patronalnego święta kierowców - zjadą się jednoślady. Świętować będą całe rodziny.

Od wielu lat dokładają starań, by ten dzień miał swoją wyjątkową oprawę. Stowarzyszenie "Jasny horyzont" wraz z gminą Marcinowice i Gminnym Ośrodkiem Kultury zapraszają na festyn rodzinny nie tylko motocyklistów, ale wszystkich amatorów motoryzacji.

- Chcemy, by był to dzień wspólnej troski o bezpieczeństwo na drogach. Każdy z nas jest uczestnikiem ruchu. Poruszamy się nie tylko pojazdami, ale i pieszo. Skąd pomysł na zjazd motocyklowy? Myślę, że z przekonania, iż motocykliści nie zawodzą. Ale tak naprawdę to impreza otwarta, więc zapraszamy wszystkich - mówi Małgorzata Kowalska, jednak z organizatorek.

Wśród atrakcji zaplanowano paradę, koncert zespołu Dynamic, a dla najmłodszych - strefę zabaw i konkursów z dmuchanymi zamkami i pysznym jedzeniem.

Start o 14.15 na stacji paliw Lukoil w Marcinowicach. Szczegóły na załączonym plakacie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy