Nowy numer 41/2018 Archiwum

Z Bogiem do Ustronia

Grupa 50 osób z parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Bielawie rozpoczęła 18 lipca swoją wakacyjną przygodę. To podziękowanie za ich zaangażowanie w życie wspólnoty.

To już tradycja parafii. Kolonie organizowane są od wielu lat i cieszą się dużą popularnością. Jadą ministranci, dziewczynki śpiewające w scholii i aktywnie działające w grupach parafialnych. Pozostali to ci, którzy zostali zaproszeni przez kolegów i koleżanki z grona działających na rzecz parafii – mówi Anna Lutz, która wraz z ks. Kamilem Pawlikiem zabrała dzieci do Ustronia Morskiego.

Dostępne jest 18% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy