Nowy numer 41/2018 Archiwum

Kartka dla biskupa

W tak ważnym dniu dla bp. Ignacego Deca proponujemy wspólną szybką akcję.

Dokładnie 73 lata temu w Hucisku koło Leżajska w rodzinie Wojciecha i Anieli Dec z domu Siuzdak przyszedł na świat mały Ignaś. Nikt się wówczas nie spodziewał, że po 60 latach zostanie on biskupem diecezji świdnickiej.

Dziś, w dniu jego urodzin, zachęcamy naszych Czytelników do złożenia życzeń za pośrednictwem naszej redakcji. W komentarzach pod postem możecie napisać życzenia, które my przekażemy Biskupowi.

My także, w imieniu całej redakcji "Gościa Niedzielnego", życzymy czcigodnemu Jubilatowi wielu łask w dalszym prowadzeniu świdnickiego Kościoła.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy