Nowy numer 46/2018 Archiwum

Polska w cieniu gwiazd

W odbywających się na hali świdnickiego lodowiska zawodach hokeja na rolkach Polacy zaprezentowali się dobrze, ale bez większych sukcesów.

Komplet widzów na widowni w czasie każdego z meczów i owacja na stojąco, którą kibice podziękowali polskim hokeistom na rolkach za wspaniałą walkę przeciwko będącej w gronie faworytów Kanadzie – to najważniejsze nagrody dla drużyny prowadzonej przez Bartłomieja Wróbla. Wcześniej 12 zawodników i dwóch bramkarzy w rozgrywkach grupowych zmierzyło się w walce z Czechami, którzy wygrali 3:1.

– Nie graliśmy do tej pory przeciwko tej drużynie i nie wiedzieliśmy, jakie możemy mieć atuty w tym meczu, bo jest to drużyna zbudowana niedawno. Uważam, że zagraliśmy bardzo dobrze w destrukcji i mieliśmy trochę sytuacji z przodu. Czesi mogli wygrać wyżej, aczkolwiek sami też mogliśmy strzelić kilka bramek. Generalnie daliśmy z siebie wszystko – mówił organizatorom trener reprezentacji Polski. W rozgrywkach finałowych, które odbyły się w sobotę, zwyciężyła reprezentacja Czech, a Polska zajęła 8. miejsce.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy