Nowy numer 46/2018 Archiwum

To naprawdę działa

Dziewięć małżeństw zdecydowało się skorzystać z propozycji "Spotkań Małżeńskich" i nauczyć się ze sobą lepiej rozmawiać.

W Domu Rekolekcyjnym Księży Pallotynów przez ostatni weekend odbyły się rekolekcje dla małżeństw, na których mogły one przypomnieć sobie lub nauczyć się podstaw dialogu, przedyskutować najważniejsze problemy z którymi się mierzą w swoim małżeństwie, ale przede wszystkim spędzić czas z sobą nawzajem i Bogiem.

Tym razem głównymi prowadzącymi rekolekcje byli Robert i Teresa Jagielscy wraz z ks. Jarosławem Żmudą, a wspomagali ich: Piotr i Anna Rojek, jak również Artur i Joanna Konikowscy. Małżeństwa dzieliły się swoim doświadczeniem i świadectwem wzrostu w wierze. 

"Spotkania Małżeńskie są ruchem rekolekcyjnym mającym na celu pogłębianie więzi małżeńskiej, pomoc w lepszym i głębszym zrozumieniu się męża i żony oraz pełniejsze doświadczenie sakramentalnego wymiaru ich związku. Dokonuje się to poprzez proponowanie małżeństwom takiej formy dialogu, która z jednej strony pozwoli mężowi i żonie głębiej poznać się nawzajem, z drugiej zaś - w przypadku nieporozumień - pomoże rozwiązywać konflikty między małżonkami" - czytamy na stronie ruchu.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy