Nowy numer 3/2021 Archiwum

Zawarli przymierze

Działająca w stolicy diecezji wspólnota „Przymierze Miłosierdzia” chce dzielić się radością ewangelizacji.

Jako główne motto swojej działalności grupa podaje słowa „ewangelizować, aby przemieniać”. Na co dzień jednak zajmują się głównie działalnością charytatywną, bo przy niej jak zapewniają, najłatwiej dotrzeć do człowieka poranionego, a czasem nawet zgniecionego przez życie. Tym razem jednak wychodzą z propozycją do wszystkich zainteresowanych swoją działalnością, zapraszając na święto młodych „Talitha Kum”, które odbędzie się w Szczecinie w dniach 23-24 września.

- To czas spotkania wszystkich młodych z całej Polski, podczas którego każdy ma szansę poznać lepiej wspólnotę, doświadczyć działania Ducha Świętego i młodego, otwartego Kościoła. Konferencje ojców: Antonello Caddedu, Leandro Rasera i Pedro Mariano naprawdę pozwalają zarazić się ich miłością do Boga i człowieka – wyjaśnia Anna Dziadkowiec.

Z uśmiechem na twarzy wspomina także o Cristotece, która jest taneczną zabawą w rytmie religijnych utworów. Przypomina również, że spotkanie jest skierowane do ludzi młodych, od 15 do 40 roku życia. Więcej informacji można znaleźć na stronie tknarodowe.pl, a zapisy są przyjmowane na facebooku wspólnoty lub telefonicznie (tel. 798-415-916) do 20 września.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama