Nowy numer 38/2018 Archiwum

Zagrali dla papieża Polaka

Koncertowali po raz dziesiąty, a było: ich osiemnastu wokalistów, dwie gitary, wiolonczela, skrzypce i keyboard.

W niedzielę 8 października z okazji Dnia Papieskiego w Nowej Rudzie w kaplicy Domu Pomocy Społecznej, odbył się koncert dla Jana Pawła II.

Zorganizowała go młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodych przy współpracy z chórem parafialnym. W tym roku udział w przygotowaniach wzięło prawie 50 osób.

- Chór przygotowywał się od wakacji, a wspólne próby zaczęły się od września - mówił Wojciech Budniak , wiceprezes KSM w Nowej Rudzie.

W repertuarze mieli utwory znanych zespołów grane we własnej aranżacji, co przypadło widowni do gustu, bo o bis byli proszeni dwa razy.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma