Nowy numer 41/2018 Archiwum

Kolejne zmiany w redakcji

Minął rok od odejścia ze świdnickiej edycji "Gościa Niedzielnego" ks. Romana Tomaszczuka, a znów skład redakcji się zmienia.

Kilka miesięcy temu na naszej stronie internetowej, jak również w druku ukazało się ogłoszenie o poszukiwaniu przez Instytut Gość Media pracownika do oddziału świdnickiego na miejsce Mirosława Jarosza. Dziennikarz z Łomnicy pożegnał się z redakcją z końcem sierpnia.

Przez wiele lat u boku kolejnych kierowników oddziału relacjonował najważniejsze wydarzenia z terenu diecezji.

Za tę pracę i wysiłek w imieniu wszystkich czytelników składamy mu serdeczne Bóg zapłać, życząc, by realizował się na nowej drodze życiowej.

Od 1 września w świdnickiej redakcji GN pracuje Joanna Wudyka. Ta 24-latka pochodzi z Kudowy Zdroju, ukończyła dziennikarstwo i komunikację społeczną w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, a następnie kontynuowała naukę na wydziale filologii polskiej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Od miesiąca szuka ciekawych wydarzeń z życia Kościoła i społeczeństwa w Kotlinie Kłodzkiej. Życzymy jej zacięcia w pracy i błogosławionych owoców.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy