Nowy numer 49/2018 Archiwum

Wyjdź na spotkanie!

Hasło rekolekcji i plakat przyciągają uwagę nie tylko młodych ludzi. Salezjanie chcą do Pieszyc przyciągnąć prawdziwych facetów.

Od 10 do 12 listopada w Pieszycach odbędzie się Formacyjne Spotkanie Młodych. Skierowane jest do chłopaków ze szkół ponadgimnazjalnych. Spotkanie - jak zaznaczają Salezjanie - nie jest "powołaniówką" czy selekcją do seminarium. Celem jest integralne wychowanie i kształtowanie postaw prawdziwego mężczyzny.

Co nie pozwala innym zbliżyć się do Ciebie? Co w spotkaniu z innymi blokuje i trzyma Cię jakby na smyczy? Dlaczego warto rozwijać relacje z innymi? Jak budować normalne i prawdziwe więzi? Jak wychodzić na spotkanie?

Na listopadowym FSMie podejmiemy wyzwanie odpowiedzenia na pytania dotyczące spotkań i relacji, które są obecne w naszym życiu. Zastanowimy się co i jak zrobić, by żyć dobrze z ludźmi, a jednocześnie pozostać sobą i zachować to, co dla nas ważne.

Braterska wspólnota, rozmowy niedokończone, nocny wypad w góry, Msza święta, modlitwa, adoracja, spowiedź, konferencja i wiele innych momentów, które pozwolą na rozwój w sferze ducha, ciała i emocji. Zbuduj z nami grupę wojowników, którzy chcą sprawdzić siebie i swoje możliwości! Przyjedź i przeżyj dobry weekend w dobrym towarzystwie!

ZAPISY - do 7 listopada na e-mail thawrylewicz@yahoo.pl lub telefonicznie 662136587 (ilość miejsc ograniczona).

KOSZT - 59 zł (Jeśli koszt przerasta Twoje możliwości, nie przejmuj się! Brak funduszy nie może być powodem Twojej nieobecności. Zgłoś organizatorowi! Ogarniemy to!)

Wszelkie pozostałe informacje na stronie: www.spm.salezjanie.pl 
lub na wydarzeniu facebookowym: FSM - "P I T B U L L - wyjdź na spotkanie" https://www.facebook.com/events/280561109130708/

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy