Nowy numer 47/2020 Archiwum

Epilog to słowo dziękuję

Fundacja Małżeństwo Rodzina pragnie podziękować mieszkańcom Świdnicy i okolic, którzy ugościli w swoich domach uczestników 7. Ogólnopolskiego Kongresu Małżeństw.

W tym roku organizatorzy wraz z uczestnikami chcą im podziękować w sposób szczególny. Specjalnie dla nich został przygotowany seans kinowy w Sali Teatralnej ŚOK w sobotę 18.11 listopada o 19.00.

Zaproszenie na film opowiadający o miłości małżeńskiej dwojga koreańskich staruszków otrzymało 60 rodzin. Dzięki ich gościnności po raz kolejny Świdnica stała się przyjazna małżeństwu – co w specyficzny sposób podkreśla również tematyka wybranego na ten wieczór filmu.  

Film był wcześniej prezentowany w Świdnicy w czerwcu podczas Festiwalu Okiem Młodych i wywarł niezapomniane wrażenie na widzach.

Wśród zaproszonych gości dodatkowo zostaną też rozlosowane nagrody w postaci trzech zaproszeń na kolację we dwoje. Mamy nadzieję, że dzięki temu duch gościnności będzie cenną wartością miasta Świdnicy.

Chcemy również podziękować oficjalnie naszym wolontariuszom - dla nich też będą niespodzianki.

Na film zapraszamy także wszystkich zainteresowanych receptą na dobre, wspólne życie i wspólne przechodzenie z tego świata do wieczności. Wzruszające i pełne miłości ostatnie chwile dwojga starych ludzi, zakochanych w sobie do końca, zobaczymy w filmie „Nie opuszczaj mnie”. Wstęp 10 zł.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama