Nowy numer 33/2019 Archiwum

Zastępstwo z Łowicza

Procesji pokutnej i Mszy św. w świdnickiej katedrze przewodniczył bp Wojciech Osial, łowicki biskup pomocniczy.

Jak się znalazł w diecezji świdnickiej? Już w przededniu rozpoczynającej Wielki Post Środy Popielcowej w Wyższym Seminarium Duchownych Diecezji Świdnickiej rozpoczęły się rekolekcje, które są bezpośrednim przygotowaniem nie tylko do czasu 40-dniowej pokuty, ale również do przyjęcia przez alumnów trzeciego roku posługi lektoratu, co będzie miało miejsce w sobotę 17 lutego o 9.00 w kościele pw. św. Stanisława i św. Wacława w stolicy diecezji.

Dostępne jest 26% treści. Chcesz więcej? Wykup dostępu do całego artykułu. Cena 1,23. Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL