Nowy numer 41/2019 Archiwum

Doceniony przez prezydenta

Za wybitne zasługi w pracy duszpasterskiej, za działalność społeczną i charytatywną ks. Romuald Brudnowski został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Ceremonia wręczenia odbyła się w piątek 9 lu- tego w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. Do tego jednego z najstarszych polskich państwowych odznaczeń proboszcza z Czermnej zgłosił Julian Golak, który od lat jest związany z organizacją Polsko-Czeskich Dni Kultury Chrześcijańskiej.

Dostępne jest 6% treści. Chcesz więcej? Wykup dostępu do całego artykułu. Cena 1,23. Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL