Nowy numer 33/2019 Archiwum

Warsztaty z Duchem św.

Po raz pierwszy w Świdnicy wspólnota Przymierza Miłosierdzia organizuje warsztaty modlitwy, będące jednocześnie rekolekcjami dla dorosłych powyżej 30. roku życia.

Ruah, bo taką nazwę nosi spotkanie, to jak zapewniają organizatorzy jednodniowe rekolekcje dla osób 30+, pełne zaskakujących dynamik, konferencji, modlitw i niespodzianek.

Zaplanowano je na 17 marca w świetlicy na plebanii przy kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Świdnicy (na osiedlu Zarzecze, ul. Rolnicza 9). Koszt warsztatów to 35 zł.

Przewidziane są przerwy kawowe i dłuższa przerwa obiadowa. W trakcie warsztatów istnieje także możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty. Start o godz. 8.30, a zakończymy około godz. 20.30.

Zapisy prowadzone są do 10 marca na adres mailowy: swidnica@ruah.pm Przy rejestracji mailowej organizatorzy proszą podać: imię, nazwisko, nr telefonu, miejscowość.

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie (798 415 916).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Zobacz także

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL