Nowy numer 44/2020 Archiwum

„Zmarnuj” weekend ze Szkołą Maryi

Chcesz nauczyć się żyć jak Matka Boża? Oni w czasie warsztatów uczą prawdziwego chrześcijańskiego życia.

„«Marnujemy» weekend, żeby zyskać wieczność - twierdzą Krzysztof i Angelika, małżeństwo uczestniczące w sesjach Szkoły Życia Chrześcijańskiego i Ewangelizacji Świętej Maryi z Nazaretu Matki Kościoła - „Bóg jest ważniejszy niż tysiąc innych fajnych rzeczy, które można robić w weekend”.

W programie sesji, która odbędzie się w dniach 16-18 marca zaplanowano: Eucharystię, modlitwy medytacyjne i uwielbieniowe, konferencje, dyskusje przy kawie, a na dobranoc cymes, tzw. „bajeczka”, czyli dobre treści podane w lekkiej, okraszonej humorem formie.

To wszystko w domu katechetycznym przy parafii Św. Aniołów Stróżów w Wałbrzychu. Zgłoszenia: Mail: szkolazyciawalbrzych@gmail.com lub telefon: 792-218-607.

Szkoła Maryi jest propozycją formacji dla osób indywidualnych oraz wspólnot. Celem Szkoły jest nie tyle przekazanie wiedzy, ile doprowadzenie uczestników do relacji z Bogiem, a następnie zapewnienie warunków dla wzrostu ku dojrzałości chrześcijańskiej.

Założona przez kapucyna o. Piotra Kurkiewicza w 1998 roku na Ukrainie, dziś Szkoła ma międzynarodowy charakter. Filie Szkoły znajdują się w kilkunastu państwach świata.

Więcej informacji o Szkole: www.szkolazycia.info. Strona filii w Wałbrzychu na FB: https://www.facebook.com/szkolazyciawalbrzych.

Więcej pisaliśmy również tutaj 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama