Nowy numer 46/2019 Archiwum

Pięć chlebów i dwie ryby

Przyniósł chłopiec Jezusowi i apostołom dla tysięcy głodnych na pustyni. Tym razem jednak dał wiele więcej Przyjaciołom Oblubieńca.

W miniony weekend w parafii pw. Maryi Matki Kościoła w Dzierżoniowie odbył się kolejny kurs ewangelizacyjny, tym razem skierowany do osób posługujących we wspólnotach. Kurs "Chłopiec z chlebami i rybami" poprowadziła dla 50 osób Pallotyńska Szkołę Nowej Ewangelizacji, działająca przy współpracy ze Środowiskiem Nowej Ewangelizacji Diecezji Świdnickiej.

Przyjaciele Oblubieńca, którzy trafili tu także z Mieroszowa, Międzylesia, ale i dzierżoniowskiej wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym "Lud Pana Zastępów" wysłuchali konferencji, czynnie brali udział w dynamikach i wspólnie modlili się.

- Potwierdzeniem, że to działa były świadectwa składane na zakończenie kursu. Widać było, że Pan Bóg podczas rekolekcji jakby na nowo rozpalił serca uczestników do włączenia się w różnego rodzaje posługi i odpowiedzialności w swoich wspólnotach - przyznaje ks. Krzysztof Augustyn, wikariusz parafii i opiekun tutejszej wspólnoty.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama