Nowy numer 48/2020 Archiwum

Pięć chlebów i dwie ryby

Przyniósł chłopiec Jezusowi i apostołom dla tysięcy głodnych na pustyni. Tym razem jednak dał wiele więcej Przyjaciołom Oblubieńca.

W miniony weekend w parafii pw. Maryi Matki Kościoła w Dzierżoniowie odbył się kolejny kurs ewangelizacyjny, tym razem skierowany do osób posługujących we wspólnotach. Kurs "Chłopiec z chlebami i rybami" poprowadziła dla 50 osób Pallotyńska Szkołę Nowej Ewangelizacji, działająca przy współpracy ze Środowiskiem Nowej Ewangelizacji Diecezji Świdnickiej.

Przyjaciele Oblubieńca, którzy trafili tu także z Mieroszowa, Międzylesia, ale i dzierżoniowskiej wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym "Lud Pana Zastępów" wysłuchali konferencji, czynnie brali udział w dynamikach i wspólnie modlili się.

- Potwierdzeniem, że to działa były świadectwa składane na zakończenie kursu. Widać było, że Pan Bóg podczas rekolekcji jakby na nowo rozpalił serca uczestników do włączenia się w różnego rodzaje posługi i odpowiedzialności w swoich wspólnotach - przyznaje ks. Krzysztof Augustyn, wikariusz parafii i opiekun tutejszej wspólnoty.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama