Nowy numer 46/2019 Archiwum

jest COŚ więcej

Hasło tegorocznego Dnia Młodzieży stanowi nie lada wyzwanie. Można potraktować je jako stwierdzenie, albo jako pytanie. Każda opcja otwiera wachlarz możliwości.

Żeby jednak skorzystać z tych możliwości koniecznie trzeba wybrać się 24 marca do Dzierżoniowa. Młodzi księża z miasta gospodarzy i okolicznych miejscowości od tygodni planowali wydarzenie, które w tym roku ma pozwolić na pogłębioną refleksję nad życiem z Bogiem.

W programie wydarzenia, które odbędzie się na hali sportowej II LO oprócz świadectw, spowiedzi i poczęstunku zaplanowano konferencję, którą wygłosi ks. Marcin Werczyński - prefekt wrocławskiego seminarium duchownego.

Młodzi ludzie wraz z mieszkańcami Dzierżoniowa przeżyją także Drogę Krzyżową ulicami miasta. Rozważania przygotował ks. Paweł Antosiak. Po dotarciu do kościoła pw. Królowej Różańca Świetego Droga Krzyżowa zakończy się adoracją Krzyża przygotowaną przez ks. Krzysztofa Rodzińskiego.

Kulminacyjnym punktem spotkania będzie Eucharystia pod przewodnictwem ks. bp. Ignacego Deca. Warto wiedzieć, że organizatorzy dla każdego uczestnika spotkania przygotowali pamiątkowe gadżety i dodatkową niespodziankę, a muzyczną oprawę poprowadzi zespół Magnificat z Bielawy pod przewodnictwem pani Anny Lutz. 

Zapisy na spotkanie młodzieży tutaj.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama