Nowy numer 41/2019 Archiwum

Drodzy Czytelnicy „Gościa Niedzielnego”!

Pan zmartwychpowstał pośród nas! Ta prawda naznaczyła w sposób trwały życie apostołów, którzy po zmartwychwstaniu znów odczuli potrzebę, by iść za swym Mistrzem, a otrzymawszy Ducha Świętego, poszli bez lęku głosić wszystkim to, co widzieli na własne oczy i czego osobiście doświadczyli. Papież Franciszek, Poniedziałek Wielkanocny, 28.03.2016 r.

W okresie Zmartwychwstania Pańskiego przeżywanym w roku duszpasterskim pod hasłem: „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym” (por. Dz 2,4) Kościół zaprasza nas, abyśmy otwarci na działanie Ducha Świętego radośnie i z odwagą świadczyli: „Wiemy, żeś zmartwychwstał, że to cud prawdziwy” (sekwencja wielkanocna). Niech to świadectwo składa owocnie „Gość Niedzielny”, by Chrystus Zmartwychwstały stał się bardziej znany i kochany w naszej Ojczyźnie i w świecie. Błogosławionych i obfitych w dary Zmartwychwstałego Świąt Wielkiejnocy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL