Nowy numer 41/2018 Archiwum

Coś poszło nie tak między wami? Oni nauczą was dialogu

W niektórych diecezjach nie ma już wolnych miejsc. Tu wciąż czekają na chętnych.

Diecezjalny Ośrodek Spotkań Małżeńskich zaprasza na trzydniowe warsztaty, w czasie których pary małżeńskie będą mogły nauczyć się, jak za pomocą dialogu pogłębić więzi małżeńskie, wzajemnie siebie zrozumieć oraz rozwiązać powstałe konflikty. Praca prowadzona jest przez małżonków we dwoje, a żadne ich problemy nie są ujawniane na tle grupy.

Rekolekcje skierowane są do wszystkich małżeństw bez względu na staż. Również do tych, które nie odczuwają problemów małżeńskich. W tym przypadku na spotkaniach oferowana jest propozycja odkrycia nowego sposobu na przeżywanie i rozumienie wspólnoty jaką jest małżeństwo.

Spotkania prowadzone będą przez kapłana oraz specjalnie przygotowane do tego trzy pary małżeńskie. W naszej diecezji odbywać się będą one w Pallotyńskim Domu Rekolekcyjnym w Ząbkowicach Śląskich. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.spotkaniamalzenskie.pl pod numerem telefonu +48 791 805 435 lub swidnica@spotkaniamalzenskie.pl.

Terminy spotkań: 20-22 kwietnia, 15-17 czerwca - rekolekcje pogłębiające, 31 sierpnia - 02 września, 9-11 listopada.

 

« 1 »
DO POBRANIA: |
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy