Nowy numer 2/2021 Archiwum

Czas na majowy oddech

Prezentki i paulini w Świdnicy szykują ciekawą propozycję dla młodzieży na weekend majowy. Warto się z nią zapoznać!

Zaczęła się wiosna. Czas w domach otworzyć okna i odetchnąć świeżym ciepłym powietrzem. To również czas, by odetchnął nasz duch, dlatego siostry prezentki wraz z paulinami na majowy weekend przygotowali propozycję dla młodzieży obu płci. 

Spotkanie rozpocznie się 30 kwietnia około godz. 17-18 i potrwa do 5 maja do godz. 10. Skierowane jest do młodzieży ze szkół średnich i starszych. W planie przewiduje codzienną Mszę św., Adorację Najświętszego Sakramentu i konferencje, które wygłosi o. Andrzej Grada. Organizatorzy planują specjalne niespodzianki.

- Chcemy pokazać, że nawet na świeżym powietrzu można odpoczywając chwalić Pana Boga. W zależności od pogody zabierzemy uczestników na wyjątkową "majówkę" - opowiada s. Estera Radkiewicz.

Co trzeba zabrać? Pismo Święte, różaniec, notes i długopis, śpiwór, karimatę (może się przydać na wyjazd), buty zmienne do chodzenia po domu oraz buty górskie i coś przeciwdeszczowego. Zgłoszenia emailowe: s.estera.prezentka@gmail.com do 25 kwietnia 2018 r. Koszt zostanie podany zainteresowanym.

Miejsce spotkania to Dom Sióstr Prezentek przy ul. Piekarskiej 2 w Świdnicy.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama