Nowy numer 12/2019 Archiwum

Rekord dla niepełnosprawnych

W Galerii Świdnickiej 200 osób na stacjonarnym rowerze i bieżni zbierało pieniądze dla dla Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło.

Akcja 24-godzinnego biegu i jazdy na rowerze została zorganizowana od 21 do 22 maja już po raz drugi. W ubiegłym roku rowerzyści przejechali 1.238,7 km, a biegacze pokonali 277,8 km. W tym roku udało się poprawić wyniki do 1416,80 km (rower) i 296,32 km (bieżnia). Pojawiła się też trzecia nowa dyscyplina - jazda na ergometrze wioślarskim, w której wiosłujący pokonali 307,907 km.

Spotkanie miało jednak nie tylko sportowy charakter, ale i charytatywny. Liczba przebytych kilometrów zostanie zamieniona na złotówki i przekazana wspomnianemu wyżej stowarzyszeniu. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku za pieniądze z akcji zakupiono rowery dla Domu Dziecka w Świdnicy.

Pan Mariusz Ordyniec podzielił się z nami zdjęciami i nagraniem. Dziękujemy J

Aktywni24 - JEST REKORD
swidnicaMS
Aktywni24 - Świdnica bije rekordy
swidnicaMS

Rekord dla niepełnosprawnych   Rekord dla niepełnosprawnych   Rekord dla niepełnosprawnych   Rekord dla niepełnosprawnych   Rekord dla niepełnosprawnych   Rekord dla niepełnosprawnych   Rekord dla niepełnosprawnych  

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL