Nowy numer 42/2019 Archiwum

Zostań Szekspirem

Świdnicki Ośrodek Kultury w ramach projektu Alchemii Teatralnej organizuje konkurs dla utalentowanych dramatopisarzy.

Po raz kolejny w ramach projektu "Alchemia Teatralna" Świdnickiego Ośrodka Kultury odbędzie się konkurs na sztukę teatralną. Może wziąć w nim udział każdy, kto czuje dramatopisarską wenę, pod warunkiem, że jego tekst będzie dotykał szeroko rozumianej tematyki współczesnej oraz nie był jeszcze nigdzie publikowany ani nagradzany.

Dramaty będą oceniane w trzech kategoriach ze względu na wiek autorów (uczniów oddziałów gimnazjalnych, szkół średnich i osób dorosłych), a w każdej z nich pula nagród wynosi 500 złotych.

Prace należny dostarczyć do Świdnickiego Ośrodka Kultury do 4 czerwca. Zostaną one ocenione przez profesjonalne jury, które do 22 czerwca ogłosi wyniki konkursu.

Przed wzięciem w nim udziału koniecznie trzeba zapoznać się z regulaminem, w którym podane są wszystkie szczegóły dotyczące formatowania tekstu i spraw organizacyjnych.

Projekt Alchemia teatralna jest dofinasowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Zostań Szekspirem  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL