Nowy numer 33/2019 Archiwum

Mówię ci, wstań!

Świdnicka wspólnota Przymierze Miłosierdzia zorganizowała dla przygotowującej się do bierzmowania młodzieży warsztaty ewangelizacyjne.

Dwudniowe „Talitha kum” dla młodzieży w wieku od 15-30 roku życia przygotowano tym razem gościnnie w paulińskiej parafii św. Józefa Oblubieńca NMP.

– W czasie rekolekcje głosi się podstawowe prawdy wiary w sposób przystępny dla młodego człowieka. Dzięki temu wielu uczestników podczas tego weekendu mogło odkryć realne działanie Boga w ich życiu, doświadczyć Jego darmowej miłości oraz usłyszeć świadectwa swoich rówieśników z życia w bliskiej relacji z Bogiem – opowiada Anna Dziadkowiec, jedna z organizatorek.

Podczas warsztatów, trwających od 17 do 18 czerwca, na uczestników czekało mnóstwo radosnych animacji, zaczerpniętych z dynamicznej kultury brazylijskiej, a prezentowanych przez świeckich misjonarzy polskich i brazylijskich. – Nigdy wcześniej nie spotkałem się z czymś takim. Dużo na tych warsztatach się nauczyłem, ale przede wszystkim zrozumiałem, że wiara nie musi być sztywna i nudna – mówi Michał, uczestnik.

Wspólnota organizuje także warsztaty dla dorosłych zatytułowane „RUAH”. Więcej informacji na internetowej stronie wspólnoty: https://przymierzemilosierdzia.pl/grupy/swidnica/

Mówię ci, wstań!   Mówię ci, wstań!  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL