Nowy numer 33/2019 Archiwum

Na drogach wolności

Po raz 6. Diakonia Wyzwolenia Ruchu Światło-Życie Diecezji Świdnickiej organizuje Wałbrzyskie Warsztaty Wyzwolenia. Ostatnia szansa, by się zapisać.

Program WWW przewiduje weekendowy cykl rekolekcji Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, składający się z konferencji, seminariów, warsztatów, mityngów otwartych, spotkań w małych grupach, nabożeństw, modlitw wstawienniczych i wspólnych posiłków.

Działania grupy zakładają przeciwdziałanie uzależnieniom społecznym i przywrócenie osób wykluczonych społecznie do prawidłowego funkcjonowania w rodzinie i społeczeństwie.

Warsztaty potrwają od 22 do 24 czerwca w Prywatnym Gimnazjum i Liceum Sióstr Niepokalanek w Wałbrzychu przy pl. Darowskiej 1. Poprowadzi je ks. Przemysław Budziński SAC.

Zapisy internetowe tutaj lub przez e-mail: krucjata.swidnica@gmail.com. Wszelkie informacje pod telefonem: 748 434 537 lub na stronie www.kwc.oaza.pl.

Osoby zaangażowane w to dzieło to wolontariusze. Ich pragnieniem jest dotarcie z Ewangelią do możliwie najszerszej liczby osób, dlatego wszyscy są zaproszeni do współpracy i wsparcia.

Na drogach wolności  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL