Nowy numer 03/2020 Archiwum
 • Jaroslaw klamka
  26.08.2018 10:57
  "Ponad 140 młodych osób z całej Polski (i nie tylko) upadło na twarz przed Maryją." - Chyba na glowe!
  doceń 0
 • kk1
  26.08.2018 12:46
  tylko po co te race, zakryte twarze ????
  doceń 2
 • k0ktajl
  26.08.2018 17:08
  Wstydzą się swojej wiary, że twarze zasłaniają? Chyba nigdy nie zrozumiem zachowań "żarliwych wyznawców". Z jednej strony "jestem dumny, nie wstydzę się Chrystusa", z drugiej zasłonięta twarz. Brak spójności w wyznawaniu przekonań tu widzę.
  doceń 3
 • Proście o rozum
  28.08.2018 22:11
  Ci na zdjęciu pozasłaniali sobie nosy chustami, które od dziesięcioleci noszą członkowie zorganizowanych pielgrzymek, żeby nie wdychać dymu z rac i to jest cała tajemnica zjawiska ze zdjęcia. Pozostali, ci w większym oddaleniu, nie mają chust bo i po co? Przecież to zwykła pielgrzymka a w artykule nie ma ani słowa o politycznym zgromadzeniu. Ci ludzie nie przyszli walczyć z policją ani przeciwko komuś. Przyszli się pomodlić. Wystarczy trochę pomyśleć. Jak można być takim bezbrzeżnym tumanem, żeby z powodu chust i rac nazywać kogoś od razu nazistą. Leczcie nogi, bo dla głów już jest za późno. Kiedy międzynarodowa lewacka mafia przyjeżdżała do Warszawy na marsze niepodległości żeby robić rozróby, to smyki biegali w kominiarkach i jakoś nikt z obrońców konstytucji się o to nie oburzał.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama