Nowy numer 42/2019 Archiwum

Z siejbą na peryferie

Nowa publikacja autorstwa biskupa to krótkie myśli zakorzenione w codziennym słowie Bożym.

Podzielona na dwanaście miesięcy książka zawiera zbiór tweetów, które w 2017 r. bp Ignacy Dec opublikował na swoim koncie.

Większość z nich to krótkie refleksje na temat Ewangelii z danego dnia. Nie brak również odniesień do ważnych świąt i wydarzeń z życia Kościoła.

- Życzę miłej lektury, która niech będzie zachętą do włączenia się w ewangelizacyjną aktywność na wszelkich rozdrożach codzienności, a także zaproszeniem do codziennej obserwacji kolejnych wpisów - zachęca biskup.

Na okładce książki znajduje się kod QR, który odsyła do konta bp Ignacego na Twitterze. Książkę można nabyć w Świdnickiej Kurii Biskupiej.

Z siejbą na peryferie  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL