Nowy numer 41/2019 Archiwum

Zostawiła nas dla Mateusza

Pracująca od roku w świdnickiej edycji "Gościa Niedzielnego" Joanna Wudyka zawarła związek małżeński i żegna się z redakcją.

Ceremonia odbyła się w sobotę w kościele garnizonowym pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Toruniu. Wybrankiem jej serca jest Mateusz Mucharski, z którym poznali się w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w tej samej miejscowości

Odkąd pani Joanna podjęła pracę w naszej redakcji, oboje zastanawiali się nad wspólną przyszłością w Kudowie-Zdroju, ponieważ jej przyszły mąż pracował w Toruniu. Był gotów dla ukochanej znaleźć pracę na terenie diecezji świdnickiej, co jednak nie było takie łatwe.

Dlatego oboje zdecydowali się zamieszkać po zaślubinach w Toruniu, a tym samym (w przypadku pani Joanny) zrezygnować z pracy w świdnickim "Gościu Niedzielnym'.

Życzymy Młodej Parze Bożego błogosławieństwa na dalszej wspólnej drodze życia. Niech na Waszych twarzach nigdy nie gaśnie uśmiech i zapał, z którego chyba najbardziej zapamiętamy naszą redaktorkę. 

Dziękujemy za rok wspólnego odkrywania zakamarków Kościoła diecezji świdnickiej i liczymy na dalszą życzliwość i współpracę.

Zostawiła nas dla Mateusza  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL