Nowy numer 33/2019 Archiwum

Jesienią do szkoły Maryi

Ale nie tej, w której nauczyć się można matematyki czy języka polskiego, tylko do Szkoły Życia Chrześcijańskiego i Ewangelizacji.

Nauczycielką, jak zapewniają organizatorzy, jest sama Maryja. – Nasza propozycja ma umożliwić ludziom poznanie i doświadczenie pełni życia w Bogu. Podobnie jak w szkole, tak i tutaj, prowadzimy uczestników do dojrzałości chrześcijańskiej, której zwieńczeniem jest służba w Kościele – wyjaśnia Sławomir Zatwardnicki.

Tym razem sesja spotkaniowa odbędzie się od 12 do 14 października w Liceum Sióstr Niepokalanek w Wałbrzychu. – Udział w weekendowej sesji nie zobowiązuje do stałej formacji. Może być jednorazowym spotkaniem z proponowaną przez nas formą i wyniesieniem z niej czegoś dla siebie. Zwłaszcza, że w programie nie brak czasu na modlitwę, medytację czy uwielbienie – dodaje. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.szkolazycia.info lub na Facebooku: https://www.facebook.com/szkolazyciawalbrzych. Koszt udziału to 50 zł dla dorosłych i 25 dla dzieci i młodzieży. Zgłoszenia przez formularz na stronie www.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL