Nowy numer 42/2019 Archiwum

Grają i głoszą od 25 lat

Katolickie Radio Rodzina obchodzi srebrny jubileusz. Pierwsza audycja została nadana 16 października 1993 r. Dziś można odwiedzić studio i porozmawiać z dziennikarzami. Co jeszcze?

- Na nasze 25-lecie przygotowaliśmy przede wszystkim dzień otwarty. Zapraszamy na ul. Katedralną 4, na trzecie piętro. Można zobaczyć jak pracujemy - mówi dziennikarka, Adrianna Sierocińska. Słuchacze mogą również nagrać urodzinowe życzenia. Dzień otwarty trwa do 16.00.

Odwiedzający mogą liczyć również na urodzinowe słodkości. - Są torty, ciasta, babeczki. Słuchacze też nas zaskakują i przynoszą różne słodkie podarki - dodaje.

Jubileusz jest też akcentowany na antenie. - Można posłuchać m.in. materiałów archiwalnych, przede wszystkim z pierwszych pięciu lat działalności radia. Rozmawialiśmy też z pionierami Radia Rodzina, z osobami, które razem z ks. Mirosławem Drzewieckim zakładały naszą rozgłośnie - zachęca A. Sierocińska. Zaznacza, że materiały jubileuszowe będą pojawiały się na antenie aż do niedzieli.

Swoje wspomnienia i życzenia w formie wideo nagrali też współpracownicy radia i byli pracownicy. - Publikujemy je na profilu radiowym na Facebooku - tłumaczy.

Zachęcamy też do modlitwy w intencji Katolickiego Radia Rodzina i ludzi, którzy je tworzą.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL