Nowy numer 46/2018 Archiwum

Lekcja świętości na żywo

Ministranci, lektorzy, schole i ich opiekunowie z kilku miejscowości diecezji wyjechali do Włoch, by poznać tamtejszych świętych i spotkać się z papieżem Franciszkiem.

Organizatorem wyjazdu, który trwał od 21 do 27 października, był ks. Krzysztof Ora, diecezjalny duszpasterz służby liturgicznej. – Chcieliśmy w ten sposób nawiązać do św. Stanisława Kostki, patrona młodych. Później okazało się, że na trasie odwiedzimy miejsca związane z innymi świętymi, takimi jak św. Franciszek z Asyżu czy św. ojciec Pio. Uczestnicy mogli nie tylko zobaczyć te wyjątkowe miejsca, ale i poznać historię włoskich świętych – wyjaśnia ks. Krzysztof.

Dostępne jest 30% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy