Nowy numer 33/2019 Archiwum

Nowa twarz w "Gościu Świdnickim"

Od 8 listopada pracuje z nami Agnieszka Dochniak.

Mieszkająca w Świdnicy dziennikarka ukończyła polonistykę na Uniwersytecie Wrocławskim oraz komunikowanie i kreowanie wizerunku publicznego na Wydziale Nauk Społecznych UW.

Pracowała m.in. jako nauczycielka języka polskiego w gimnazjum i szkole średniej, a później w administracji samorządowej. Po ukończeniu studiów podyplomowych z zakresu nauk o rodzinie zaangażowała się w duszpasterstwo rodzin. Najpierw w parafialnej poradni, a następnie na szczeblu ogólnopolskim.

Współpracowała z redakcją jednego z lokalnych czasopism, a następnie sama była odpowiedzialna za tworzenie gazety samorządowej. Przez kilka lat administrowała stronami internetowymi i przygotowywała informacje dla mediów.

Życzymy ciekawych tematów, dobrej współpracy i satysfakcji z relacjonowania tego, co dobre.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL