Nowy numer 42/2019 Archiwum

Po męsku o byciu sobą

Wcielił się w postacie św. Maksymiliana Marii Kolbego i bł. ks. Jerzego Popiełuszkę. Teraz odwiedza Kłodzko, by dać świadectwo.

Na kolejną odsłonę grudniowych dni skupienia dla mężczyzn franciszkanie zaprosili tym razem Adama Woronowicza, aktora znanego z filmów takich jak „Czerwony pająk”, „Syberiada polska” czy seriali: „Czas honoru” i „Pakt”.

Ale to również odtwórca głównych ról w filmach o świętym franciszkaninie czy błogosławionym kapelanie Solidarności.

Tym razem jednak wystąpi w roli prelegenta w czasie drugiego dnia rekolekcji dla mężczyzn, które odbędą się od 8 do 9 grudnia w Kłodzku przy Placu Franciszkańskim. Spotkanie rozpocznie się już w sobotę nabożeństwem pokutnym i okazją do spowiedzi o godz. 19.30.

W niedzielę natomiast franciszkanie zapraszają na Mszę św. o godz. 12.00 i spotkanie z trzema mężczyznami: wspomnianym aktorem, Wojciechem Idczakiem, lekarzem, specjalistą psychiatrą, i o. dr Wacławem Chomikiem OFM, moralistą. Panowie podejmą tematykę „jak być sobą” we współczesnym świecie.

Będzie też czas na dyskusję i pytania. Spotkanie jest otwarte i bezpłatne.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL