Nowy numer 33/2019 Archiwum

Duchowe last minute

Tylko kilka dni zostało, by przygotować się do świąt Bożego Narodzenia poprzez uczestnictwo w rekolekcjach adwentowych i spowiedź świętą.

Dzisiaj ostatni dzień rekolekcji adwentowych m.in. w parafiach: pw. Maryi Matki Kościoła w Dzierżoniowie, św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Kudowie-Zdroju, Miłosierdzia Bożego oraz NMP Królowej Polski w Świdnicy, Relikwii Drzewa Krzyża Świętego w Wałbrzychu, Najświętszego Serca Pana Jezusa w Żarowie oraz św. Anny w Ząbkowicach Śląskich.

Na uczestnictwo w całych rekolekcjach jest jeszcze szansa w dwóch świdnickich parafiach: pw. Ducha Świętego oraz św. Andrzeja Boboli, a także w Wałbrzychu w parafii pw. św. Józefa Oblubieńca. Rozpoczynają się one w czwartek 20 grudnia.

W wielu parafiach niezależnie od rekolekcji organizowana jest spowiedź przedświąteczna, w najbliższy czwartek i piątek. Z sakramentu pokuty można skorzystać m.in. w parafii Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Bardzie Śl. czy parafii pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Nowej Rudzie-Słupcu. W sobotę natomiast w sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Wambierzycach oraz parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Świdnicy.

Ojcowie paulini włączyli się w noc konfesjonałów. W najbliższy piątek (21 grudnia) łącznie ponad 20 księży dyżurować będzie od godz. 20 do północy w sanktuarium św. Józefa przy ul. Kotlarskiej w Świdnicy.

Szczegółowe informacje zainteresowani znajdą na stronach internetowych poszczególnych parafii.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL