Nowy numer 42/2019 Archiwum

Świdnickie schroniska przyjmą jedzenie

Do schronisk dla bezdomnych w Świdnicy od 26 do 28 grudnia można dostarczyć potrawy, które w nadmiarze przygotowaliśmy na święta.

W ramach ogólnopolskiej inicjatywy „Podziel się posiłkiem z bezdomnymi” świdnickie placówki prowadzone przez Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta przyjmą świąteczne jedzenie.

- Włączamy się w akcję, bo nasi podopieczni chętnie zjedzą coś innego i więcej niż dostają na co dzień. Z pewnością są osoby, które dużo naszykowały na Boże Narodzenie, a na przykład goście nie dojechali. Prosimy, by do placówek przy ul. Westerplatte 51 lub przy ul. św. Brata Alberta 5 dostarczyć jedzenie smaczne, dobre, tzn. niezepsute - wyjaśnia Gabriela Kowalczyk, prezes świdnickiego koła Towarzystwa.

Można również skontaktować się z przedstawicielami Towarzystwa pod numerem tel. 781 060 415, a oni zorganizują transport i sami odbiorą produkty żywnościowe.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL