Nowy numer 46/2019 Archiwum

Kolędy ks. Begierskiego

Proboszcz bielawskiej parafii nagrał płytę jako cegiełkę na budowę kościoła.

Swoje umiejętności wokalne nieraz już prezentował w czasie głoszenia rekolekcji czy pieszej pielgrzymki na Jasną Górę.

– Często ludzie pytali mnie, czy można gdzieś kupić płytę z moimi piosenkami. Kiedy więc dostałem propozycję głoszenia rekolekcji w parafii pw. Ducha Świętego w Świdnicy, postanowiłem, że to dobry czas, żeby coś nagrać – wspomina ks. Robert.

Na swojej pierwszej płycie zamieścił kolędy, ale już planuje kolejną z piosenkami, które często śpiewa na rekolekcjach.

– W zasadzie to od tamtej miałem zacząć, ale jakoś tak szybko czas uciekł i w okresie przedświątecznym zdecydowałem się zacząć właśnie od takiego repertuaru. Jestem niezmiernie wdzięczny wszystkim, którzy się przyczynili do jej powstania. Wiedząc, że płyta ma być cegiełką na budowę kościoła pw. Miłosierdzia Bożego w Bielawie, większość z nich pomogła za darmo lub za symboliczną zapłatę – dodaje, wyrażając wdzięczność.

Płyta ukazała się w nakładzie 2000 egzemplarzy i można ją kupić w budującej się parafii za 25 zł.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama