Nowy numer 22/2020 Archiwum

Karnawałowo i radośnie przejdź do galerii

Konkursy ze słodkimi nagrodami, przebranie za ulubionych bohaterów, a przede wszystkim taniec - tak bawiły się dzieci ze świetlicy Caritas w Świdnicy.

Podczas zabawy karnawałowej 16 stycznia wychowankowie cieszyli się z poczęstunku: pizzy, coli i ciasta. Przy konkursach z balonami było dużo śmiechu.

Zabawa karnawałowa w świetlicy środowiskowej Caritas Diecezji Świdnickiej to jedno z wielu radosnych wydarzeń w ciągu roku.

- Dzieci w grudniu przygotowały Jasełka, podczas których przyszedł do nich św. Mikołaj, wcześniej miały zabawę andrzejkową - mówi Aneta Galicka, socjoterapeutka i wychowawczyni.

- Zawsze niecierpliwie czekają na Dzień Dziecka. Wtedy spotykamy się wszyscy, razem z dziećmi ze świetlicy prowadzonej w Dzierżoniowie, w Zagórzu.

Ze świetlicy socjoterapeutyczna przy ul. Westerplatte w Świdnicy na co dzień korzysta ok. 30 dzieci. Odrabiają tam lekcje, mają zapewniony ciepły posiłek i zajęcia socjoterapeutyczne, a także pomoc materialną.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama