Nowy numer 21/2020 Archiwum

Poznaj Boga żywego

To temat organizowanego w Świebodzicach Seminarium Odnowy Wiary, na które zaprasza miejscowa wspólnota Odnowy w Duchu Świętym.

Spotkania rozpoczną się 14 lutego o godz. 19.00 w kościele pw. św. Mikołaja w Świebodzicach i będą odbywały się co tydzień w czwartek.

Kolejne tematy, zaczerpnięte z formacji o. Józefa Kozłowskiego, będą obejmowały potrzebę nawrócenia, dobroć Boga, grzech człowieka i jego przejście do wolności, nadzieję zmartwychwstania czy rozeznawanie w wierze.

W trakcie seminarium odbędą się również dwie modlitewne sesje z udziałem zespołu „Mocni w Duchu” z Łodzi (16 marca i 11 maja).

Zapisy i pytanie można kierować telefonicznie do organizatorów: tel. 665 199 122, 533 577 186 lub u wspólnoty „Dzieci żyjącego Boga”.

Poznaj Boga żywego  

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama