Nowy numer 22/2020 Archiwum

Kartki i znaczki na jubileusz

Aby uczcić XV-lecie diecezji świdnickiej, Urząd Miejski w Świdnicy przygotował i wydał okolicznościowe karty i znaczki pocztowe.

- Przygotowano po 1000 sztuk każdej z czterech kart oraz 305 kompletów (po 9 sztuk) znaczków pocztowych. Projekt graficzny kolekcjonerskich pamiątek przygotował Marcin Bronikowski, a autorami zdjęć są Mariusz Barcicki i Andrzej Pawłowicz - informuje Magdalena Dzwonkowska, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego. 

Pamiątki jubileuszowe dostępne są w Informacji Turystycznej w Świdnicy przy ul. Wewnętrznej 2, w godzinach otwarcia placówki (od poniedziałku do niedzieli, oprócz świąt, w godzinach 10.00-18.00). Karty są bezpłatne, natomiast cena kompletu znaczków w ozdobnym etui wynosi 50 zł. Możliwa jest również sprzedaż wysyłkowa znaczków.

Wydawnictwa jubileuszowe przedstawiają ołtarz główny wraz z częścią sklepienia, bryłę katedry o wschodzie słońca oraz zewnętrzne elementy zdobienia katedry. Po raz pierwszy można było je nabyć w sobotę 23 marca przy okazji uroczystości jubileuszowych w katedrze.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama