Nowy numer 22/2020 Archiwum

Noc konfesjonałów diecezji świdnickiej

Parafie w Bielawie, Wałbrzychu i Świdnicy organizują przedłużoną spowiedź. Już jutro z sakramentu pokuty będzie można skorzystać w kościele św. Józefa u ojców paulinów.

Harmonogram Nocy Konfesjonałów

 

17 kwietnia, Wielka Środa

  • Kościół pw. św. Józefa przy ul. Kotlarskiej 19 w Świdnicy – od godz. 20 do północy dyżur w konfesjonale będę pełnili ojcowie paulini oraz księża z dekanatu Świdnica-Zachód.

19 kwietnia, Wielki Piątek

  • Kościół pw. Podwyższenia Krzyża Świętego przy ul. Jana Pawła II 1 w Wałbrzychu – okazja do spowiedzi od godz. 18 do północy.
  • Kościół pw. Wniebowzięcia NMP przy pl. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1 w Bielawie – spowiedź możliwa przez całą noc od godz. 21 do 7 w sobotę. Dyżur w konfesjonale będą pełnili księża z dekanatu Bielawa.

Również w wielu kościołach parafialnych w Wielkim Tygodniu organizowana jest spowiedź przedświąteczna. Szczegółowe informacje w ogłoszeniach parafialnych i na stronach www.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama