Nowy numer 22/2020 Archiwum

Zdjęcia grobów Pańskich z waszych parafii przejdź do galerii

Po wielkopiątkowych liturgiach Najświętszy Sakrament został umieszczony w instalacjach grobów Pańskich. Oto nadesłane dotychczas fotografie.

Zapraszamy naszych czytelników do aktywności i umożliwienia innym użytkownikom portalu swidnica.gosc.pl obejrzenia instalacji grobów Pańskich.

Nie jesteśmy w stanie dotrzeć do wszystkich parafii diecezji, dlatego oddajemy się w Wasze ręce i obiektywy.

Zachęcamy, by zrobić - nawet telefonem - zdjęcie grobu Pańskiego i przesłać na adres: swidnica@gosc.pl. Prosimy, aby w opisie lub treści e-maila było imię i nazwisko autora zdjęcia oraz wezwanie parafii (wraz z miejscowością), w której zostało wykonane. (Dane będą przetwarzane przez Instytut Gość Media zgodnie z regulaminem.)

Nadesłane fotografie  sukcesywnie dodajemy do galerii.

Oczywiście przypominamy, że obejrzenie zdjęć nie zastąpi osobistego spotkania z Chrystusem ukrytym w Najświętszym Sakramencie i umieszczonym w grobie Pańskim.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama