Nowy numer 21/2020 Archiwum

Assumpta bez sumpta

Chrześcijański zespół z diecezji świdnickiej po wydaniu płyty potrzebuje pomocy finansowej.

O problemach mówi lider zespołu. - Skończyły nam się po prostu pieniądze, które mieliśmy uzbierane na nagranie nowej płyty. Udało nam się to zrobić własnym sumptem (...). Zajęło nam to trzy lata, a teraz zabrakło nam pieniędzy na jej wydanie. Dlatego potrzebujemy waszej pomocy - prosi w zamieszczonym na YouTube filmie Mirek Stawski, lider Assumpty.

Wesprzyj projekt Assumpta w wydaniu debiutanckiej płyty na Katolikwspiera.pl
Katolik Wspiera

Zespół stara się swoją twórczością ewangelizować środowisko rockowo-hiphopowe. - Ostatnio nakręciliśmy teledysk promujący naszą płytę "antywirus" i staramy się robić wokół niej trochę szumu. W "To, co istotne" chcieliśmy pokazać wartości, o których w nim rapuję, a które mnie kształtują cały czas: Bóg i wiara, służba Jemu, moje małżeństwo, rodzina, dzieci, muzyka i braterstwo w zespole, we wspólnocie. To dobre wprowadzenie do twórczości zespołu, bo poruszamy w niej wiele tematów "cięższych" i budzących kontrowersje nawet wśród katolików. Utwór ten został też bardzo dobrze przyjęty na Liście z Mocą emitowanej przez 16 chrześcijańskich rozgłośni radiowych w Polsce, Londynie i Chicago - opisuje teledysk.

Assumpta - To Co Istotne
Assumpta

Zespół prowadzi zbiórkę na portalu KatolikWspier.pl. - Zbieramy na mastering płyty, jej wydanie w wersji tradycyjnej oraz trzy następne teledyski. Dzięki waszej pomocy wartości chrześcijańskie, o których rapuję, mogą dotrzeć do większej liczby ludzi - kończy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama