Nowy numer 3/2021 Archiwum

O. Adam Szustak i ks. Marek Dziewiecki już niebawem w Świdnicy

Ruszają zapisy na 9. Ogólnopolski Kongres Małżeństw. W tym roku znów w stolicy diecezji zagoszczą znani i lubiani. Liczba miejsc ograniczona. Nie czekajcie.

Znów w pierwszy weekend października Fundacja Małżeństwo Rodzina chce zaprosić około 150 małżeństw na cykl wykładów, pogadanek i spotkań związanych z tematyką małżeńską.Tym razem jednak prelegentom zadano temat wyboru między karierą i powołaniem. 

Już pierwszego dnia, tj. 4 października, o. Adam Szustak OP w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury będzie snuł rozważania na temat miłości jako misji niemożliwej. W podobnym tonie będą kolejne konferencje, które wygłoszą m.in. Anna Rambiert-Kwaśniewska, ks. Marek Dziewiecki, Joanna i Norbert Dawidczykowie, Wojciech Nowicki, ks. Robert Skrzypczak, ks. Mirosław Maliński, Elżbieta i Dominik Łozińscy.

Tradycyjnie będą też koncerty, warsztaty, okazja do wspólnej modlitwy i zwiedzania biskupiego miasta. Małżeństwa, które się przyjadą, będą gościć w swoich domach świdniczanie, którzy od lat wspierają organizację kongresu.

Zapisy rozpoczną się 8 lipca, a bliższe informacje można znaleźć na stronie https://kongresmalzenstw.pl/ 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama