Nowy numer 22/2020 Archiwum

Nagraj film i wygraj drona

Tematem pracy są apostołowie miłosierdzia - św. Jan Paweł II i św. s. Faustyna Kowalska.

Konkurs skierowany jest do wszystkich zainteresowanych (bez ograniczeń wiekowych), a zwłaszcza do dzieci i młodzieży w wieku od 12 do 18 lat. 

Uczestnicy konkursu (pojedyncze osoby) powinni dostarczyć zapisaną na płycie DVD/CD lub pendrive jedną pracę konkursową w dowolnym formacie filmowym, którego czas projekcji nie przekracza 3 minut. Twórcy filmu mogą wykorzystać różnego rodzaju techniki grafiki komputerowej (np. animacje), które ukazują przesłanie konkursu.

Prace konkursowe wraz z kartą zgłoszenia oraz oświadczeniem RODO należy składać do 26 września 2019 r., wysyłając je w zamkniętych kopertach na adres: Magdalena Julian, skrytka pocztowa nr 15, Urząd Pocztowy Boguszów-Gorce 1, ul. Mickiewicza 9, 58-370 Boguszów-Gorce z dopiskiem „Konkurs filmowy”. Liczy się data wpływu pracy konkursowej do skrytki pocztowej.

W ramach konkursu przewiduje się 3 główne nagrody: Dron Yuneec Breeze 4K zestaw z kontrolerem i 1 akumulatorem, Gimbal ręczny ZHIYUN Smooth 4, Kamerka sportowa NavRoad MyCAM 4K Active Czarny + karta pamięci 64 GB.

Szczegółowy regulamin można znaleźć na stronie diecezji świdnickiej (tutaj).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama