Nowy numer 21/2020 Archiwum

Ekstremalny Męski Weekend

Odpowiedzialni, wolni, odważni. Tacy są uczestnicy wędrówki dla niezłomnych, która tym razem odbędzie się w Górach Sowich.

Owyprawie kilku mężczyzn z Dolnego Śląska na zorganizowaną przez grupę „niezłomny24” trasę pisaliśmy w październiku ubiegłego roku (ASY – wolni i niezłomni). Część z nich tak się zapaliła do pomysłu, że zaproponowano kolejną edycję u siebie.

– Po rozmowach z kolegami, których namawiałem na wspólny wyjazd, zrozumiałem, że dla niektórych trudnością jest duża odległość do miejsca wyprawy, bo poza czasem zarezerwowanym na samo wydarzenie trzeba doliczyć czas dojazdu. Poza tym nasze Góry Sowie są tak piękne, że nie możemy ich pominąć. Od jakiegoś już czasu przygotowujemy trasę i muszę powiedzieć, że naprawdę będzie co oglądać – mówi Damian Nowakowski, jeden z organizatorów.

Artur Bednarski dodaje, że najważniejsze jest to, by pokonać swój lęk. – Kiedy usłyszałem o ekstremalnej wyprawie, sam trochę się bałem. Na co dzień siedzę za biurkiem, więc wiedziałem, że z kondycją nie jest najlepiej. A poza tym przy codziennej pracy i obowiązkach rodzinnych nieczęsto mam okazję na górskie wędrówki, choć bardzo je lubię. Na wyjeździe okazało się, że choć nie było łatwo, to doświadczenie to pomogło mi lepiej poznać siebie i co tu kryć – porwało mnie do ponownego udziału – uśmiecha się.

« 1 2 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama