Nowy numer 22/2020 Archiwum

"Nieplanowane" do zobaczenia także u nas

W Świdnicy, Kłodzku i Wałbrzychu od jutra będzie można obejrzeć film o nawróconej aborcjonistce Abby Johnson.

Film wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych porusza temat, który dziś najbardziej polaryzuje społeczeństwo i pokazuje kulisy branży aborcyjnej w USA.

Abby Johnson jako młoda kobieta zaangażowała się w wolontariat w aborcyjnej organizacji Planned Parenthood. Szybko pięła się po szczeblach kariery, aż do stanowiska szefowej jednej z klinik aborcyjnych. Jako jedna z najmłodszych dyrektorów była współodpowiedzialna za przeprowadzenie przeszło 22 tys. aborcji. Głęboko wierzyła w słuszność tego, co robiła. Tak było do dnia, kiedy ujrzała coś, co zmieniło wszystko.

Na terenie diecezji świdnickiej film będzie wyświetlany w następujących kinach:

1. Cinema 3D, Kłodzko ul. Noworudzka 2 (Galeria Twierdza), tel. 74 660 44 72

2. Cinema 3D, Świdnica ul. Westerplatte 29 (Galeria Świdnicka), tel. 74 639 90 57

3. Cinema City,Wałbrzych ul. 1 Maja 64 (Galeria Victoria), tel. 74 648 48 19

4. Apollo, Wałbrzych ul. Armii Krajowej 42.

W sieci Cinema istnieje możliwość zorganizowania wejść grupowych i zniżek cen biletów po wcześniejszym zgłoszeniu w kinie. Grupa musi liczyć ponad 15 osób. W Kłodzku i Świdnicy koszt biletu to 13 zł od osoby w dniach od poniedziałku do czwartku oraz 17 zł w weekend (piątek-niedziela). Natomiast w Cinema City w Wałbrzychu cena biletu za osobę przez cały tydzień wynosi 12,5 zł. Szczegółowe informacje dostępne są pod numerami telefonów podanymi powyżej.

Film przeznaczony jest dla widzów od 15 roku życia.

Wydarzenie objął patronatem "Gość Niedzielny".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama