Nowy numer 21/2020 Archiwum

Znają szczegóły z życia Karola Wojtyły

Już po raz 11. Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Grodziszczu współorganizowała konkurs wiedzy o papieżu Polaku.

Zmagania nastolatków tradycyjnie miały już charakter drużynowy, a zgłosiło się do nich 30 października sześć zespołów: z Mokszeszowa, Pszenna, Lutomii Dolnej, Witoszowa Dolnego, Bystrzycy Górnej i Grodziszcza. 

- Rywalizacja była zacięta, a pytanie niełatwe, ale udało się wyłonić najlepszych. Okazali się nimi uczniowie Szkoły Podstawowej z Bystrzycy Górnej, których opiekunką była pani Krystyna Górecka. Drugie miejsce zajęła drużyna z Witoszowa Dolnego, których przygotował ks. Kamil Raczycki. Ostatnią grupą na podium byli gospodarze z Grodziszcza z ks. Mateuszem Pawlicą - relacjonuje Iwona Papadaki, współorganizatorka.

W komisji czuwającej nad przebiegiem konkursu był również przedstawiciel świdnickiej kurii, ks. Krzysztof Ora, dyrektor wydziału duszpasterskiego.

Uczestnicy jeszcze przed rozpoczęciem pracy.   Uczestnicy jeszcze przed rozpoczęciem pracy.
Iwona Papadaki
Pamiątkowe zdjęcie uczestników.   Pamiątkowe zdjęcie uczestników.
Iwona Papadaki
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama