Nowy numer 23/2020 Archiwum

Spowiedź? - w Świdnicy dziś do północy

W wielu kościołach diecezji świdnickiej można dziś jeszcze skorzystać z przedświątecznej spowiedzi. W jednym z nich natomiast księża będą czekać w konfesjonałach do 24.00.

Po raz kolejny w takiej formule 23 grudnia odbędzie się w kościele pw. św. Józefa w Świdnicy (u paulinów na ul. Kotlarskiej) "noc konfesjonałów". Kilku kapłanów będzie spowiadać od 20.00 do 24.00.

- Z doświadczenia wiemy, że wiele osób korzysta z takiej formy, choć większym zainteresowaniem cieszy się "noc konfesjonałów" w Wielkim Poście. Może więc warto tym razem skorzystać. Kolejki nie są długie, a kapłanów jest kilku, więc można się dość sprawnie wyspowiadać i przyjąć Bożą Dziecinę z czystym sercem - wyjaśnia jeden z paulinów.

Jeśli ktoś nie chce czekać, to do sakramentu pokuty można jeszcze przystąpić w wielu parafiach przed Mszą św. (lub niekiedy w trakcie jej trwania). Trzeba tylko sprawdzić godzinę celebracji w swojej lub najbliższej parafii.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama